gram.pl – promocja na grę Reef Shot oraz FIFA 13 (piłka kopana przeceniona o ponad 40%)

Gram.pl przecenił grę FIFA 13. Dla fanów serii może to być całkiem fajna okazja na tanią grę w wersji cyfrowej.

Po przecenie gra kosztuje 84,90 zł (wersja cyfrowa) obniżka w sklepie gram.pl wynosi więc ponad 40%.

FIFA 13 to kolejna część znanej serii gier traktujących o grze w piłkę nożną, która oddaje do naszej dyspozycji ponad 500 licencjonowanych klubów i ponad 15,000 zawodników.

FIFA 13 wprowadza wprowadza pięć kluczowych zmian, takich jak inteligentny atak, kompletny drybling inspirowany Leo Messim, kontrola przy pierwszym przyjęciu piłki, taktyka rzutów rożnych, a także zawiera drugą generację silnika odpowiadającego za zderzenia pomiędzy zawodnikami.

Dzięki wprowadzonym modyfikacjom, w FIFIE 13 gracze mają większą kontrolę nad piłką, a to, czy się przy niej utrzymają zależy od wielu czynników, w tym presji przeciwnika, toru lotu oraz siły i prędkości, z jaką zmierza do nas futbolówka. Usprawnieniu uległ także system dryblowania, który sprawia, że gracz ma większe szanse na wyprzedzenie obrońców i wyjście na wolne pole.

FIFA 13 oferuje drugą generację silnika Player Impact – twórcy zlikwidowali błędy z poprzedniej części i wprowadzili nowe rozwiązania. Podczas rozgrywki, czy to w polu karnym, czy też przed nim, obrońcy przepychają się z napastnikami, a gracz może zaobserwować walkę o miejsce pomiędzy poszczególnymi piłkarzami. To, który z nich wyjdzie zwycięsko z pojedynku, zależy od siły i postury zawodników.

Wykonując rzut wolny w FIFIE 13 możemy przywołać do siebie nie jednego, lecz dwóch kolegów i w trójkę podejść do piłki, by zmylić przeciwników. Z kolei, gdy znajdujemy się po drugiej stronie, ustalamy liczbę graczy w murze oraz wybieramy jednego piłkarza, który wyjdzie do futbolówki i spróbuje ją zablokować.

W grze FIFA 13 sztuczna inteligencja piłkarzy grających w defensywie uległa znacznej poprawie. Zawodnicy znacznie częściej wychodzą na wolną pozycję, znajdują dogodne miejsce do oddania strzału i nie pozostają na pozycji spalonej, a skrzydłowi obrońcy chętniej włączają się do ataku, co otwiera przed graczem sporo nowych wariantów rozegrania danej akcji.

FIFIE 13 zawiera także kilka pomniejszych usprawnień. Najważniejsze zmiany w trybie kariery opracowano w odpowiedzi na prośby najbardziej zagorzałych fanów serii. Ulepszono także sezony pojedynków w multiplayerze oraz platformę EA Sports Football Club. Kosmetycznych poprawek doczekała się również grafika – szczególnie poprawiono twarze najbardziej znanych piłkarzy.

Kolejna przeceniona gra to Reef Shot (kosztuje 19,90 zł)

Reef Shot jest dość nietypowym przedstawicielem gatunku gier przygodowych, ukazanym z perspektywy pierwszej osoby.

Akcja gry Reef Shot toczy się bowiem w podwodnym świecie, a konkretniej na Pacyfiku, gdzie – wcielając się w rolę najemnika – za pomocą aparatu i latarki oraz butli z tlenem musimy odnaleźć pewną dokumentację. Podczas wykonywania misji okazuje się jednak, że nie tylko my udaliśmy się w to miejsce, ale przed nami był ktoś jeszcze. I to w dodatku 500 lat temu!

Reef Shot łączy eksplorację z akcją i symulacją, a podczas rozgrywki musimy szukać przedmiotów oraz fotografować ryby i inne rozmaite obiekty, które napotkamy na swojej drodze. Za wykonywanie zadań otrzymujemy punkty i wydajemy je na nowe perki, dzięki którym sukcesywnie zbliżamy się do rozwiązania tajemniczej zagadki związanej z legendą El Dorado.