Informacja taka

A w ogóle, to będę zmuszony wprowadzić na stronie pewną zmianę. Polegać ona będzie na tym, że nie będę umieszczał codziennie serii wpisów, tylko raz dziennie takie podsumowanie wszystkich promocji. Promocje trwają zazwyczaj minimum dobę, więc jeśli wieczorem wrzucę wpis i tak każdy będzie mógł kupić przecenione gry.

Dlaczego tak? Ano dlatego, że nie zawsze mogę wrzucać wszystko na bieżąco, a ponieważ prowadzę tę stronę sam, nikt tego za mnie nie zrobi. Siedząc w pracy nie zawsze mogę zająć się Grytaniej, a tak – raz dziennie dłuższy wpis z informacjami na temat promocji.

Myślę, że to dobry pomysł a i Wy się pewnie przyzwyczaicie. https://college-homework-help.org

2 Replies to “Informacja taka”

  1. Właśnie miałem sugerować wprowadzenie kanału RSS na stronie, ale skoro wpisy będą pojawiać się raz dziennie, to nie ma to już większego sensu. To może teraz dodać newsletter? Chodzi mi o to, by ten jeden podsumowujący wszystko wpis (albo jego streszczenie i link do strony) otrzymywać na skrzynkę mailową.

    • RSS jest, ale faktycznie – teraz zauważyłem, że go schowałem.
      grytaniej.pl/feed – tak jakby co.
      A newsletter – dobry pomysł. Faktycznie przy założeniu jednego posta dziennie może się fajnie sprawdzić. Poszukam czegoś w tym temacie.