muve.pl – Wiosnobranie, informacja o problemach z dostępem

Wszyscy którzy próbowali wczoraj zrobić zakupy w muve.pl z okazji Wiosnobrania mogli napotkać – i pewnie napotkali – problemy techniczne. Strona sklepu albo nie działała wcale, albo – jeśli już ruszyła – nie dało się sfinalizować transakcji. Dziś otrzymaliśmy komunikat ze sklepu, który cytujemy w całości poniżej:

Muve digital chce przeprosić wszystkich Klientów, którzy wczoraj próbowali dokonać zakupu gier w ramach promocji wiosnobranie za powstałe problemy techniczne. W związku z zaistniałą sytuacją zostaliśmy zmuszeni do wstrzymania naszej promocji. Jednocześnie informujemy, że zostaje ona zawieszona tylko na pewien czas, który umożliwi nam uporanie się z zaistniałymi problemami. Cały zespół dokłada wszelkich starań, aby przywrócić pełną funkcjonalność sklepu i aby wiosnobranie jak najszybciej powróciło do muve.pl.

Chcielibyśmy potwierdzić, że promocja związana z tytułami 2K Games zostanie powtórzona, tak by Klienci mogli z niej w pełni skorzystać. Gwarantujemy, że kolejne dni naszej promocji obfitować będą w równie atrakcyjne tytuły.

Raz jeszcze chcielibyśmy bardzo przeprosić za zaistniałe problemy, informacje o statusie wiosnobrania podajemy na bieżąco na naszym profilu: facebook.com/muvepl