Nowe tytuły w serii Premierowa Okazja już od 17 maja

Premierowa Okazja zostanie wzbogacona przez swojego wydawcę (Cenegę) o pięć nowych tytułów.

Duke Nukem Forever – gra legenda. I to podwójna legenda w zasadzie. Przede wszystkim to jest kultowy „Diuk”! Gra z serii, która lata temu wstrząsnęła rynkiem i dawała podstawy do twierdzenia, że „jest lepsza niż Doom”. Druga rzecz to to, że czas jaki powstawał ten konkretny tytuł jest imponujący. Pierwsze pogłoski o tej grze pojawiły się w…1997 roku. Wydana została w 2011 roku.

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci – Akcja gry rozpoczyna się w niedalekiej przyszłości, wewnątrz zamkniętej strefy czarnobylskiej. Poznawszy drogę do centrum Zony, rząd decyduje się przeprowadzić dużą operację wojskową, mającą na celu przejęcie kontroli nad Elektrownią Atomową w Czarnobylu. Pomimo starannego przygotowania misja kończy się fiaskiem. Aby zebrać informacje o przyczynach niepowodzenia operacji, Służba Bezpieczeństwa Ukrainy wysyła w głąb Zony swojego agenta.

Sacred 2: Złota Edycja – Sacred 2: Złota Edycja to bardzo popularna gra RPG, która pozwoli graczom przeżyć niezapomnianą przygodę w nasyconej magią krainie Ankaria. Pakiet obejmuje zdobywcę wielu nagród, grę Sacred 2: Fallen Angel oraz niesamowity dodatek Władca Smoków. Zestaw ten to gwarancja wielu godzin wspaniałej rozrywki!

The Cursed Crusade: Krucjata Asasynów – Akcja tego tytułu rozgrywa się w pieczołowicie odwzorowanych realiach średniowiecznej Europy. Doskonała oprawa graficzna pozwala w pełni cieszyć się zarówno systemem walki i złożonymi ciosami bohaterów jak i widokiem historycznych miejsc – np. bizantyjskiej świątyni Hagia Sophia.

Tomb Raider Ultimate Edition – Ta niesamowita kompilacja zawiera wszystkie gry z serii Tomb Raider dostępne na Polskim rynku, łącznie z najnowszą odsłoną: Tomb Raider Underworld! Zobacz jak rozwijała się postać najsławniejszej archeolog świata. Przeżyj z nią największe przygody na lądzie, morzu i w powietrzu… odkryj tajemnice i eksploruj nieznane!

Nasza lista gier serii Premierowa Okazja została już zaktualizowana.

After they are done with the soapberries writemypaper4me.org and