W maju pięć nowych tytułów w serii Premium Games

Cenega postanowiła dorzucić do serii Premium Games pięć nowych tytułów. I to niezłych.

Seria zostanie wzbogacona o Civilization V. Co to jest Civ nikomu raczej tłumaczyć nie trzeba. Gra w której możemy prowadzić swoją cywilizację od ery kamienia łupanego po erę lotów w kosmos. Możemy podbijać innych prowadząc wojnę militarną, ekonomiczną albo użyć dyplomacji.

Fallout 3: Game of the Year Edition to kontynuacja serii legendarnych gier RPG. Wysoko oceniana i uwielbiana przez graczy, zbudowała wokół siebie jedną z najbardziej aktywnych grup fanów w dziejach gier komputerowych. Nowoczesna i piękna trzecia część Fallout zebrała mnóstwo nagród branżowych i podbiła serca miłośników serii. Wydanie Game of the Year zawiera komplet dodatków: Dzióra, Operacja Anchorage, Broken Steel, Statek Kosmiczny Zeta i Point Lookout.

Sacred: Wydanie kompletne to prawdziwa uczta dla miłośników dynamicznych gier RPG. Ta bogata edycja zawierająca obie części Sacred wraz ze wszystkimi wydanymi do tej pory dodatkami (Plus, Podziemia oraz Władca Smoków), zapewni dziesiątki godzin zabawy w przepięknym, rozległym świecie Ankarii. Oprócz dwóch rozbudowanych kampanii fabularnych, gra oferuje też rozbudowany tryb gry wieloosobowej z możliwością toczenia pojedynków lub wspólnej gry z przyjaciółmi.

Władca Pierścieni: Wojna na Północy pozwoli graczom wcielić się w bohaterów wielkiej bitwy na Północy, która była częścią epickiej Wojny o Pierścień. Odkrywając nieprzebyte krainy, gracze natrafią zarówno na nowe wątki opowieści i postaci świata Śródziemia, jak i elementy znane z serii filmowej. Gracze będą mieli także szerokie możliwości kierowania rozwojem postaci, doświadczą rozwiniętych opcji kooperacji, będą korzystać z broni, które można ulepszać, umiejętności i specjalnych zdolności.

Twierdza 3 to kolejna odsłona cyklu strategii RTS osadzonych w realiach średniowiecza, koncentrująca się na aspekcie ekonomicznym, gdzie naszym zadaniem jest rozbudowa i obrona potężnych zamków. Do dyspozycji graczy oddano również kampanię militarną, która kładzie nacisk na zarządzanie wojskiem i toczenie bitew. Dostępny jest również rozbudowany tryb gry wieloosobowej.

(nasza lista gier serii Premium Games jest już zaktualizowana)